OxyTex CWS

Vzduchování pro zahradní jezírka OxyTecJednoduchá řešení bývají účinná a efektivní - to platí i pro nový typ vzduchování OxyTex CWS. Díky zvláštní vzduchovací patice dokáží i stávající kompresory pro zahradní jezírka Aqua Oxy zvýšit výrazným způsobem nasycení vody kyslíkem, a zvýšit tak biologickou účinnost připojené filtrace každého zahradního jezírka.

Upevnění vzduchovací aptice je díky stabilnímu a pevnému podstavci jednoduché, a je možné  jej umístit i do větších hloubek. Díky jednoduše, ael velmi efektivně působícímu tvaru patice vyvolá prioud bublin vysokou míru cirkulace vody v jezírku, čímž pomůže zefektivnit funkci jak haldinových skimmerů, tak i spodního sání.

Jemné bublinky, které díky zvláštnímu řešení patice setrvávájí dlouho na pevném povrchu, díky relativně dlouhé době, které v patici stráví, nasytí vodu v nebývale vysoké míře kyslíkem, čímž zlepší v nebývalé míře nejen  účinnost filtru, ale celé nádrže.

Design vzduchovací patice OxyTex možná působé trochu zvláštním dojmem, nicméně se jedná o velmi funkční záležitost, která zvýší možnost dosažení čisté a průzračné vody pro každé zahradní i koupací jezírko

Klimatizace do bytu Odmašťování